Kazananların Adresi HUAWEI – Huawei Bülten Çekiliş Sonuçları!

Huawei Online Mağaza üzerinde gerçekleştirilen ”Kazananların Adresi Huawei” çekilişinin sonuçları açıklandı. İşte sonuçlar!

Mate Xs

Nuran Keskin – İstanbul
Harun Tokaç – Kayseri
Görkem Saygın – İstanbul

Yedek Talihliler

Fikret Çavuş – Muğla
Kağan Baydar – Konya
Bahadır Yiğit – Bursa

MateBook D 14 i5

Mehmet Nohutçu – Konya
Yusuf Akın – Elazığ
Tayfun Aktaş – Manisa
Ferhan Daşyanar – Batman
Altuğ Keskin – İstanbul

Yedek Talihliler

Özdemir Yıldırım – Muğla
Ümit Özer – Eskişehir
Dane Yıldar Ezgin – Adana
Pavlo Lahoiko – Antalya
Fatih Karagözlü – İstanbul

FreeBuds Pro

Burak Kağan Güzel – Kahramanmaraş
Burak Atılgan – Adana
Önder Güzgeren – Manisa
Yavuz Özdemir – İstanbul
Merve Saçlı – İstanbul
Erdal Yeğenağa – İstanbul
Rıdvan Bağlıca – Muğla
Hüseyin Keleş – Hatay
Ali Efe – İstanbul
Mehmet Alacam – Aydın
Murat Yavuz Bitis – İstanbul
Melih Şen – Ankara
İlyas Kuriş – İstanbul
Esat Kaya – İstanbul
Semih Başar Kocabıyık – İstanbul

Yedek Talihliler

Sibel Arslan – Kocaeli
Sami Koen – İstanbul
Gökhan Tütüncüoğlu – Hatay
Emre Topkara – Antalya
Murat Türk – İstanbul
Güven Günindi – İstanbul
Şaban Çetin – İstanbul
Aykut Dalkılıç – Balıkesir
Hakan Usta – Kocaeli
Furkan Maraşlı – Kayseri
Aleyna Yaşar – Trabzon
Batuhan Kanak – İzmir
Müfit Erdoğan – İstanbul
Hüseyin Tekler – İstanbul
Talip Eser Öz – Hatay

Watch Fit Elegant

Muhammed Dellal – Bursa
Sedat İleri – İstanbul
Güngör Taştekin – Konya
Murat Torun – İstanbul
Oğuz Görkem Yıldırım – İstanbul
Saffet Şentürk – İstanbul
Serkan Erbaş – Ankara
Selçuk Söylemez – Adana
Ebru Türkmen – İstanbul
Emir Topaç – İstanbul
Abdullah Tayfun – İstanbul
Çiğdem Ekren – İstanbul
Murat Uzunkaya – İstanbul
Tuğçe Dursun – İstanbul
Sultan Demir Maral – Ordu
Ünal Yurtçu – Afyonkarahisar
Selman Gürkan – İstanbul
Hüseyin Öztürk – Çorum
Namık Kemal Atan – Konya
Murat Seher – İzmir
Alpay Göneş – Tekirdağ
Ozan Uçar – İstanbul
Kübra Açıkgöz – İstanbul
Ayhan Duymaz – İzmir
Selim Rıdvan Işıldar – İzmir

Yedek Talihliler

Sardorbek Orazbayev – İstanbul
Cem Topuz – İstanbul
Burak Sarman – Konya
Murat Seckin – İzmir
Muhammed Erol – İstanbul
Ayhan Güney – Uşak
Ahmet Bekiroğlu – İstanbul
Şerife Öztürk – Samsun
Uğur İnce – Samsun
Ümit Andızoğlu – Adana
Müzeyyen Kovancı – Kocaeli
Oktay İrkören – Diyarbakır
Yağmur Kesmik – Sivas
Cihan Güngör –
Rıfat Eaydan – İzmir
Rasim Köprülüler – İzmir
Yusuf Çalık – İstanbul
Turhan Işık – İstanbul
Kazım Orbay Altınel – İstanbul
Gökhan Ünsal – Malatya
Burakhan Birsen – Antalya
Yılmaz Boşnak – Hatay
Mehmet Akif Armutçu – Erzurum
Mustafa Corut – Tekirdağ
Erkan Karaşahin – Muğla

Band 4e

Suat Kumsar – İzmir
Hakan Er – Ankara
Mustafa Ramazan Çetin – İstanbul
Serhat Taşkın – İzmir
S.Şamil Neoldum – İstanbul
Ömer Faruk Yüksekten – İstanbul
Hasan Özdemir – İstanbul
Fatih Görmek – İstanbul
Soner Kılıç – Bursa
Halil Mutlu – Bursa
Mehmet Veysi Ardıç – İzmir
Kemal Can Güney – İstanbul
Necati Gürdal – İstanbul
Fatih Kürtüncü – Kayseri
Samet Öztürk – Diyarbakır
Mehmet Ali Bozkurt – Bursa
Tuna Erkmen – Adana
Cesim İldeniz – Edirne
Ezgi Darakçı – Ankara
Deniz Küçükbesleme – Adana
Necati Dündar – ANkara
Adem Baran – Konya
Sertaç Duzer – Elazığ
Hasasn Köpüklüoğlu – Adana
Civan Ören – İstanbul
Emir Katırcı – Adana
Mehmet Hakan Terzi – Rize
Yusuf Can Topcu – Ankara
Bedia Öztürk – İstanbul
Sezgin Şen – Eskişehir
Ahmet Tahir Aktaş – Konya
Nihat Çetin – Konya
Veysel Uğurlu – Konya
Aydın Oktay Okkay – Osmaniye
Uğurcan Gürler – İstanbul
Erhan Salihoğlu – Kocaeli
Semih Emir Çakıroğlu – Kocaeli
Ali Horan – Ankara
Arzu Arslan – Antakya
Mehmet Aydeniz – İstanbul
Uğur Dayan – İstanbul
Hayrullah Gegekli – Tekirdağ
Turgay Kumuz – İstanbul
Gizem Alkan –
Enver Öztaş – Elazığ
Berrun Köse – İstanbul
Harun Kırçak – İstanbul
İlyas Namalan – Ankara
Hasan Kiremitçi – İstanbul
Kenan Paşalı – İstanbul

Yedek Talihliler

Murat Bilbey – Ankara
Yaşar Ali Yılmaz – Rize
Suat Güngör – İstanbul
Elif Durmuş – Rize
Gülümser Bozkurt – Tekirdağ
Erkan Kızılay – İstanbul
Selin Oğuzhan – Manisa
Musa Akay – Uşak
Berkay Toptaş – Kocaeli
Derya Günay – İZmir
Fatma Elif Şahin – Eskişehir
İsmail Kasap – Giresun
Sevdenur Macar – Karaman
Gökhan Atakılınç – İzmir
Pınar Yakar – İstanbul
Hamdiye Bozkurt – İstanbul
Süleyman Büyüknazlı – Bartın
Muhammet Kahraman – İstanbul
Gülşen Akön – İzmir
Muhammed El Abdullah – İstanbul
Sadi Tosun – Muğla
Ceyda Karahan – Ankara
Ahmet Burhan Solmaz – İstanbul
Erkan Bolat – Kayseri